MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Manisa merkez ve ilçelerin güçlü bir altyapıya kavuşması için çalışmalarını sürdürüyor. Kanalizasyon Dairesi Başkanlığının yürüttüğü proje kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Yedi Eylül Mahallesi Nilgün Sokak’ta ihtiyaç olunan noktadaki kanalizasyon hattında yenileme çalışması gerçekleştirildi. Çalışma kapsamında yetersiz gelen ve zamanla eskiyen hattın bir kısmı yeni borularla değiştirildi. Çalışmanın tamamlanmasıyla bölgeye daha sağlıklı bir altyapı temin edildi.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.