MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Türk Eczacılar Birliği 29. Bölge Manisa Eczacı Odası Başkanı Duygu Elmas Mutlu ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyarette Oda Başkanı Duygu Elmas Mutlu, Başkan Ergün’e çiçek takdiminde bulunurken, Başkan Ergün de Oda Başkanı Elmas ve yönetim kurulu üyelerine Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan, ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitabı hediye etti. Ziyarette karşılıklı olarak yapılan yatırımlar ve çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.
Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin
Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.Benzer Haberler
İlginizi Çekebilir
Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!
Tekrar deneyiniz.